Chci vás poprosit o "LAJK" na tohle video :) Pomůžete nám tím v jedne soutěži, mockrát děkujeme :)

Věštění s kyvadlem

15. února 2011 v 20:33 | Anet
Věštění pomocí kyvadla je další metodou pro vyložení vašeho osudu. První začnete s tím, že si vytvoříte kyvadlo. Buď se speciální kyvadla na věštění prodávají nebo si jej vytvoříte, že si vezmete např. váš oblíbený prstýnek a jednoduše ho zavěsíte na nit nebo šňůrku. Ale místo prstýnku můžete zavěsit i přívěsek, hlavně vám ta věc musí být hodně blízká.


Jaký je princip kyvadla?
Kyvadlo vám dokáže odpovědět na vaše otázky pouze "ano", "ne" popřípadě "nevím". A jak k těchto odpovědí dosáhnout se dozvíte v dalších odstavcích.

Jak na to?
Existuje mnoho způsobů jak věštit pomocí kyvadla, ale mě se osvědčil tento. Do skleničky si nalejte vodu a položte na stůl. Konec provázku u vašeho kyvadla uchopte mezi palec a ukazováček, vaše ruce si opřete o stůl a kyvadlo držte nad sklenicí vody.

Začínáme věštit
Položte kyvadlu otázku, na kterou musí odpovědět pravdu (např. Jmenuji se ....?). Pozorujte jakým směrem se kyvadlo pohybuje. Kyvadlo se vám rozkýve do určitého směru. Poté ještě vymyslete otázku, aby odpověď byla "ne", to by se kyvadlo mělo rozpohybovat jiným směrem. Většinou se kyvadlo rozkýve ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček. Směry si zapamatujte a můžete začít věštit. Pokud vás kyvadlo neposlouchá a nechce vám říct vaši odpověď, zopakujte vaši otázku znovu, protože ze začátku si na vás kyvadlo musí zvyknout. Poté by již mělo být vše v pořádku a můžete si vykládat váš osud. Ale vše je jenom o tréninku a trpělivosti, pokud budete s kyvadlem věštit každý den, budou vaše výsledky lepší a lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama