Chci vás poprosit o "LAJK" na tohle video :) Pomůžete nám tím v jedne soutěži, mockrát děkujeme :)

City se mění-6.díl

26. ledna 2011 v 16:59 | Terízek |  City se mění
csm6
Film skončil. Obrazovka byla černá a nastalo ticho. Po tomhle romantickém konci, jsme oba mysleli na to stejné, na TO! Začali jsme se líbat, když v tom… Rána jako z děla. Roman sebou škubl a já jsem úplně zapištěla a začala jsem se hrozně třepat. Byla to strašná pecka. Přilepila jsem se na Romana a byla strachy bez sebe.
"Co to mohlo být?" říkala jsem si. Nezmohla jsem se však na jediné slovo. Roman mě pěvně držel v objetí a vlepil mi pusu do vlasů.
"Neboj sa, to nič" říkal a hladil mě a pohrával si s mými vlasy. Já jsem však z té rány měla hodně divný pocit. Jako by se něco stalo a vůbec nevím co.
"Som tu s tebou, neboj sa." uklidňoval mě Roman a usmál se na mě, nepřestával si však pohrávat s mými vlasy. V jeho blízkosti jsem se trochu uklidnila, avšak pořád jsem se nemohla zbavit toho podivného pocitu v mě hlavě. Když jsem se asi po pěti minutách uklidnila, šla jsem se podívat z okna. Roman šel za mnou.
"Jejda tam prší" řekla jsem, jak jsem koukala z okna.
"Jo tak už vieme, čo to bolo za ranu, najskôr hrom." Usvědčil Roman.
"Asi máš pravdu." A mlčky jsme stáli vedle sebe a dívali se z okna.
"Tak čo, už je to dobrý?" zeptal se mě po chvíli Roman.
"Jo jo Romi neboj, už je mi fajn." Usmála jsem se na něj a dala jsem mu pusu.
"Chceš se jít koupat první ty, nebo mám jít já?" zeptám se ho po chviličce.
"Tak pôjdeme spolu" navrhl Roman po nedlouhém přemýšlení. Nejdřív se mi do toho moc nechtělo, ale pak jsem si řekla, že by to mohla být celkem legrace a tak jsem s tím nakonec souhlasila.
"Ale mám podmínku." Oznámila jsem mu.
"Akú zlatko?"
"Jdu první a dáme si pěnu."
"Tak dobre pena mi nevadí" šla jsem teda do vany, která byla až po okraj zaplněna vodou a ještě na té vodě byla hromada pěny. Po chvíli přišel i Roman. Máme vanu dost velkou, něco jako výřivku, takže jsme se tam do pohody vešly. Ze začátku jsme jen tak seděli a hleděli a pak po mě Roman šplíchnul.
"Hééééj" byla moje reakce. Brala jsem to však ze srandy, avšak nedala jsem se a oplatila jsem mu to stejnou mincí.
"Bitka?" řekl a široce se usmál.
"Jak chceš" a začala jsem po něm stříkat vodou a pěnou. On se však nedal a snažil se mě potopit. To se mu však nepovedlo. Voda stříkala všude kolem a po okraj vany už fakt nebyla.
"Kdo to bude vytírat?" pomyslela jsem si, ale nějak jsem to neřešila. Po delší chvílí jsme toho nechali a začali jsme si povídat. Seděli jsme naprosti sobě a pořád jsme si povídali. Padli různé slova a sem tam nějaký ten šplouch. Vody jsme měli už sotva půlku než na začátku našeho koupání. Venku byla pořád bouřka, takže sem tam něco zadunělo. Začínala být i celkem zima, ale z vany se mi nechtělo jít jako první. Nakonec jsem se ale stejně začala tak trochu třepat, tak jsem musela už jít, nechtěla jsem být nemocná.
"Romi, já už jdu z vody, je mi už celkem zima"
"Jo jo, já taky pôjdem za chvíľu."
"Oki ,zatím udělám malé překvápko." Vylezla jsem teda a osušila jsem se. Potom hupki do pyžamka. Šla jsem do kuchyně a udělala jsem dva hrnky teplého kakaa. Romiš přišel asi za pět minut a jestli prý nemám něco na spaní. Vzpomněla jsem si na trenky, které jsem mu původně chtěla dát při prvním koncertu.
"Jo počkej, něco pro tebe mám" řekla jsem a utíkala do pokoje. Prohledala jsme skříň a nakonec - Výhra. Utíkala jsem zpátky do kuchyně a
dala jsem Romanovi ty trenky se slovy.
"To je pro Tebe, měla jsem je pro tebe - no vlastně původně byli pro Mira, ale pak jsem je chtěla dát tobě, neměla jsem však na to dost odvahy." Přiznám se mu.
"Jéé ďakujem, Metallica je moje jedna z najobľúbenejších
kapiel"
"Jo já vím" řeknu a po těhle slovech dostanu pusu.
"Myslím, že to mi na spanie bude stačiť." řekne. Jde na něm vidět jakou má z nich radost. Já mám zase radost, že ho můj dáreček potěšil.
"Tak to bolo to prekvápko?" vyzvídá.
"No to ne tak docela" a ukážu na stůl, kde leží dva hrnky kakaa.
"Doufám, že máš rád kakao?"
"Velmi" usměje se a jde si sednou ke svému hrnečku. Já zapálím svíčku uprostřed stolu a zhasnu. Pijeme kakao a v mezičase jdu pustit CD s mýma nejoblíbenějšíma písničkama - Rosemaid, The Paranoid a jiné Rock pecky. Společně si zpíváme a užíváme si tuto hudbu. Po nějaké době začne pomalá písnička a na ploužák jako dělaná a tak čekám, jestli tato otázka padne.
"Smím prosit?" zeptá se elegantně.
"Samozřejmě." Neodmítnu ho. Je to velmi pomalá písnička a tak by se atmosféra, která je ve vzduchu dala krájet. Je mi s Romanem neuvěřitelně krásně. Užívám si každý jeho polibek, každé pohlazení i každé jeho obejmutí. Jsem ráda, že ho mám a doufám, že on také i když si myslím, že se nemám čeho bát. Jsou už tři hodiny ráno a už jsem celkem unavená.
"Romi, nepůjdeme si už lehnout?" navrhnu mu po tanci.
"A jo môžeme, já zajtra mám rovnako tu schôdzku s Mirem"
Sfoukneme tedy svíčku, vypneme přehrávač a jdeme do mého pokoje, kde už je připravená postel pro dva. Jelikož já už jsem fakt unavená, hned zalehnu a zhasnu. Romišek taky hned zalehne. Já se k němu přitulím. Chytnu ho za ruku a snažím se usnout.
"A pusu nedostanem?"
"Jo promiň lásko, víš, jsem už unavená." A dám mu pořádnou pusu.
"Dobrou noc Romi."
"Dobrú Teri." A usínáme ruku v ruce. V noci se mi zdá sen. No spíše noční můra. Vidím tam Romana, jak se líbá s nějakou holkou. Okamžitě se probudím.
"Byl to sen, ufff" oddychnu si a juknu na hodiny.
"Za pět dvanáct, tak to už Roman určo vyrazil." A taky že jo. Jdu na face napsat Nikol jestli nezajdem ven. Ta mi hned odepisuje, že musíme, že nebudu věřit co se přes noc všechno stalo. Byla jsem napnutá jak struna a tak jsem šla ze sebe do koupelny udělat člověka. Najednou někdo zvoní. Rychle jsem se hrnula ke dveřím. Myslela jsem, že to je Nikol, takže jsem otevřela. Ve dveřích, ale vůbec nestála Nikol, ale někdo, koho jsem vůbec nečekala. Jaro Žigo…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama